İçeriğe Geçmek İçin Enter'a Basınız

 

 

Voles' le Maksimum Güvenlik..
Voles Alarm, Ömür Boyu Garantili ve Güvenli Yaşam Sistemi sadece Günde 1TL

Kullanılan cihazlar CE ve ilgili uluslararası standartlara uygun olup, alarm sistemleri konusunda dünyada lider konumda bulunan “General Electric ve Crow ürünleri kullanılmaktadır. Bu alarm sistemini 7/24 emniyet birimleriyle irtibatlı olarak profesyonel ekiplerimiz tarafından izlleniyor ve Alarm Sisteminden gelen sinyaller Profesyonel ekiplerimiz tarafından değerlendirilerek olay mahalline Polis , İtfaiye , Ambulans , Jandarma vb. acil olarak geldiği yere yönlendirilir.

5 FONKSİYONLU GÜVENLİ YAŞAM PAKETİ

HIRSIZLIK VE SOYGUN

İşyeri veya evinize izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle alarm sistemi devreye girerek ışıklı ve sesli uyarı sirenleri çevreyi uyarır. Çıkardıkları 120 desibellik ses ile çevreyi uyaran siren sistemi, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Voles Alarm Kontrol Merkezi ulaşan sinyaller Voles Alarm Kontrol Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve polis durum rapor edilir. Böylece Voles Alarm korumasındaki bölgeye hızlı müdahale edilmesini sağlanır.

YANGIN

Güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörü ile, oluşabilecek bir yangın durumunun İstasyonuna ulaşan sinyaller Voles Alarm Kontrol Merkezine ulaşmasıyla, sizi ve itfaiyeyi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki en doğru yangın algılama sistemi sürekli kontrol edilendir. Dedektörlerdeki oluşabilecek tüm arızalar ve sistemsel hatalar alarm merkezimiz tarafından izlenmektedir. Ayrıca kontrol paneliniz üzerinde bulunan "itfaiye" butonu, sisteminizde bir ısı/duman dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Voles Alarm Kontrol Merkezi’ne yangın sinyali göndermenize olanak sağlar.

SAĞLIK ALARMI

Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan "ambulans" butonuna veya uzaktan kumandadaki “acil “ butonuna basarak Voles Alarm Kontrol Merkezi’ne sinyal gönderebilirsiniz Voles operatörleri sizi ve ambulansı arayarak, 112 ekiplerince olay yerine hızla müdahale edilmesini sağlar.

GAZ KAÇAĞI - KARBONMONOKSİT ZEHİRLENMESİ

Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı ve karbonmonoksit artışı sinyali durumunda, Voles Operatörleri sizi ve acil ekipleri arayarak, mekânınıza hızla müdehale edilmesini sağlar.

PANiK ALARMI

Mekânınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik veya tehlike durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan "Panik" butonuna basarak, durumu Voles Alarm Kontrol Merkezi’ne bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Voles Operatörleri en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.

Voles Alarm Güvenlik Çemberinde Neler Var

  • Evinize veya İşyerinize özel tasarlanmış alarm sistemi
  • 7/24 Voles Alarm Kontrol Merkezi Kontrolü
  • Soygun,Yangın,Gaz kaçağı,su baskını,sağlık alarmı durumlarına karşı olay yerine ilgili birimin sevk edilmesi.
  • Sınırsız teknik destek
  • Sınırsız garanti
  • Tatil durumlarında özel takip
  • Web üzerinden Alarm sistemiyle ilgili bilgiler on-line erişim kolaylığı
Artık 365 Gün 24 Saat Voles Alarm güvencesinde Günde 1 TL 'ye mekanınıza özel olarak tasarlanacak Alarm Sistemi donanımı ile stressiz huzurlu bir yaşama kavuşun.
Voles Alarm ve Güvenlik Sistemleri, hırsız alarm sistemleri, elektronik güvenlik, alarm sistemleri, kamera güvenlik , hırsız alarm, alarm sistemi, kamera sistemi, güvenlik firmaları, ev alarmı, ev güvenlik sistemleri, hırsız alarmları, ev alarm sistemleri, kablosuz alarm, kablosuz alarm, alarm kamera, alarm fiyatları, işyeri güvenlik sistemleri, alarm fiyat, alarm gözlem merkezi, ihbar, ikaz, güvenlik, alarm kontrol merkezi, alarm merkezi, cctv kamera, gizli kamera, gece görüşlü kamera, kablosuz kamera, dvr, dvr kayıt sistemleri, paradox alarm sistemleri, Alarm Kontrol Merkezi, Alarm Merkezi, crow alarm, güvenlik kamera, güvenlik sistemleri, soygun ihbar sistemleri, pdks, biyometrik tanıma sistemleri , ikaz, güvenlik, paradox hırsız alarmı, crow hırsız alarmı, dsc hırsız alarmı, ge hırsız alarmı hırsız alarmı, fener alarm ız alarmı, ge hırsız alarmı hırsız alarmı, fener alarm

temi, alarm

 

 

Üye Girişi Haberler