İçeriğe Geçmek İçin Enter'a Basınız

 

 

Hayatımızın hemen hemen her alanında karşımıza çıkan kamera izleme sistemleri, yaşantımızı kolaylaştırdığı gibi daha güvenli olmasını da sağlar.

Bir kamera güvenlik sistemi, işyerinize ve evinize yönelik dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korunmak amacıyla kurulabileceği gibi, evinizde olmadığınız zamanlarda çocuklarınızı izlemek için de kurulmuş olabilir. Güvenliğin yanı sıra bir üretim merkezindeki makinelerin işleyişini, kısacası iş sürecini izlemek amacıyla da kullanılabilir.

Her ne amaçla kurulmuş olursa olsun, iyi tasarlanmış ve projelendirilmiş kamera sistemleri, zamandan ve insan gücünden büyük ölçüde tasarruf sağlar.
Voles Ge, Sony, Samsung, Panasonic, Voltek, Vguard marka kamera ve izleme sistemlerinin geniş ürün yelpazesi ile bu alanda ki yoğun bilgi birikimini birleştirerek, istekleriniz doğrultusunda en ideal çözümü sizlere sunmayı amaçlamaktadır.

Ayaklı Kameralar

Alışveriş merkezleri, mağazalar, marketler, döviz büroları gibi halka açık ve yoğunluğun fazla olduğu, ışık oranlarının da gözle görülebilir seviyede veya fazla olduğu mekanlarda kullanılır. Burada amaç kişiyi renk ve kıyafetlerine göre tesbit etmek, ürün takibini ve reyonları renklerine göre ayırt edebilmektir. Bu nedenle halka açık yerlerde renkli sistemlerin kullanmalısında yarar vardır.

Gece Görüş Day&Night Kameralar

Gündüzleri renkli, hava kararmasından sonra ise (siyah & beyaz konumuna geçen kameralardır. Işık seviyesinin düşük olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Üzerinde bulunan kızıl ötesi ledler ile gece görüş imkanı sağlar.10, 20, 30, 50, 80 Metre Gece görüş mesafesi alternatifli seçenekleri ile özellikle dış cephede kullanılır.

Dome Kameralar

Dome kameralar genellikle estetiğin ön planda olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Göze batmayan tasarımı ve şık görünümü ile kullanım alanlarına göre farklı model ve alternatifleri mevcuttur.

İp Kameralar

Network kameralar doğrudan IP tabanlı ağlara bağlanıp, ağ üzerindeki uygulamalar ile entegre olabilmekte, uzak noktalara konulduğunda ağ veya internet üzerinden erişilebilmektedirler. Network üzerindeki tüm kayıt ortamları görüntü kayıtlarının kaydedilmesinde, izlenmesine ve saklanılmasında kullanılmaktadır.

Speed Dome

Dome kamera gibi fanus içinde olan 360 derece pan, 180 derece tilt yapabilen cihazlardır. Yüksek hızda hareket eden bu kameralar alternatif oranlarda optik ve dijital zoom yapabilmektedirler. Bu kameraların kullanım yerlerine göre  preset (yatay, dikey hareket ve zoom programlayarak) belli aralıklarda otomatik olarak gözlem yapılmasını sağlar. Bu tip kameralar giriş, çıkışların yoğun olduğu ortamlar ve geniş alanları rahatlıkla izleme imkanı verir.

Speed Dome Kamera Kontrol Ünitesi

Hareketli ve sabit kameraların kontrol edilebilmesini sağlar tek sistemde 1024 kameranın kontrol edilebilmesi mümkündür. Ünite üzerinde bulunan joystick, hareket ve zoom özelliklerinin kullanımını ve kontrolünü kolaylaştırmaktadır.

 

 

 

Üye Girişi Haberler