İçeriğe Geçmek İçin Enter'a Basınız

 

 

Voles' le Maksimum Güvenlik

Güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda etkinlik gösteren VOLES, 15 yılı aşan yönetim deneyimi ile yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğu "Kaliteli ürün ve Kaliteli Hizmet " yaklaşımına uygun olarak,bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Konusunda deneyimli VOLES proje grubu,keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır. Çoğunluğu yurt dışında eğitim  görmüş mühendis ve teknisyenlerden oluşan VOLES teknik destek ekibi, 24 saat kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır.

Vizyonumuz

Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunmak, yurt dışında ve yurt içinde aranılan bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Güvenlik ve kontrol sistemleri sektöründe,ticari kurallar ve etik çerçevesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızla birlikte sağlam bir ekip ruhu anlayışı ile pazar payımızı arttırarak bir numara olmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerini karşılayabilecek kalitede ürün,teknik destek ve satış sonrası diğer hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartabilmek, tüm çalışanlarımızın katılımı ile verimliliği artırarak gelişmeyi sağlamaktır. Çalışanlarımızın devamlı gelişimini ve tatminini sağlayarak ekip ruhunu pekiştirmek,faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek için uluslararası toplam kalite yönetim sistemlerini esas almaktır.

Personel Politikamız

Voles Güvenlik Teknolojileri çalışmasıyla değer yaratmayı ilke edinmiş, kurum kültürünü benimsemiş, kendi geleceğini kurumun vizyonu ile bütünleştirmiş kişilerden oluşan bir ailedir. Ortak değerlerimiz olan liderlik, dürüstlük, saygı, güven, açıklık, sosyal sorumluluk, ekip çalışması, kalite, sürekli gelişim İnsan Kaynakları Yönetimi'nin de temel değerlerini oluşturur.

Şirketimizi dinamik bir yapıda tutmak için, sürekli gelişim ile çalışanların performanslarını artırmayı, takım ruhunu oluşturmayı, çağdaş, profesyonel ve huzurlu bir iş ortamı sunmayı hedefler. Voles dürüst, saygın, iyi yetişmiş, eğitim düzeyi yüksek, insan ilişkileri gelişmiş, takım çalışmasına katılan, dinamik, kendini ve çevresindekileri geliştirmeyi bilen kişiler kazandırmayı amaçlar. Kişilere eşit fırsatlar, kariyer yapma, grup içi rotasyon ve transfer olanağı sağlar..

Güvenlik Alarm Güvenlik Alarm Güvenlik Alarm İstasyonu Alarm rm sistemleri, ev güvenlik

 

 

Üye Girişi Haberler

ev güvenlik sistemleri Voles Alarm, Ömür Boyu Garantili Güvenli Yaşam Sistemi sadece Günde 1TL

ev alarm sistemi iş alarm Voles Cctv Profesyonel Kamera Sistemleri ile evinizi veya iş yerinizi istediğiniz yerden inter net veya Cep telefonun dan izleyebilirsiniz..

hırsız alarm sistemleri Sisteminize en uygun bakım, servis hizmetler imiz ile sisteminiz ilk günkü gibi kullanmaya devam edin.

ev işyeri hırsız alarmları Voles Cctv Profesyonel Kamera Sistemlerine 499 $ başlayan fiyat larla sahip olun.

ev alarm sistemi kiralama Voles Alarm Ev veya İş yeriniz MAKSİMUM Koruma Altında.