İçeriğe Geçmek İçin Enter'a Basınız

 

 

Voles' le Maksimum Güvenlik..

Evlerde, işyerlerinde özellikle apartmanlarda güvenliğimiz için görüntülü kapı telefonlarının kullanımı giderek yaygınlaşmaya başlamıştır.

Villa tipi görüntülü zillerden, aparman tipi görüntülü zillere, bireysel ürünlerden, çoklu kullanıcılara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Commax marka ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuş bulunuyoruz. 

Görüntülü kapı telefonları kullanılarak güvenliğinizi sağlamak yönünden bir adım atmış olacaksınız. Tanımadığınız kişilerin binanıza ve evinize girmesini daha yolun başındayken engellemiş olacaksınız.  

Şahsi ve aile güvenliğiniz için kullanılabilecek bu sistemleri, görüntü kirliliği yaratmadan profesyonelce kuruyoruz.  

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi görüntülü kapı telefonlarında da İstanbul içi için ücretsiz keşif ve projelendirme isteyebilir veya çalışır durumda ürünleri görmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz..

görüntülü kapı telefonu, renkli kapı telefonu, kapı telefonu, Görüntülü kapı telefonu ve görüntülü diafon , diyafon sistemleri , görüntülü intercom telefonları, commax , görüntülü zil , görüntülü zil sistemleri aksesuarları, görüntülü diafon , görüntülü diyafon , zil sistemleri , görüntülü kapı telefonu , görüntülü kapı telefonları

 

 

 

Üye Girişi Haberler