İçeriğe Geçmek İçin Enter'a Basınız

 

 

 

 

 

 

Bekci tur kontrol sistemi güvenliği sağlamakla sorumlu kişilerin görevlerini tam olarak yapıp yapmadıklarını bilgisayar ortamında denetleyen sistemdir.

Bekçi tur kontrol sisteminde tamamen paslanmaz çelik TOM Kalem Okuyucu ve kontrol noktalarına yerleştirilmiş tomlar sayesinde denetim tam olarak sağlanır. Kontrol noktalarına yerleştirilen TOM'lara, TOM Kalem ile bir anlık dokunma, hangi güvenlik görevlisinin, hangi saatte nereyi kontrol ettiğini keydetmek için yeterlidir.

Bekçi tur kontrol sistemindeki akıllı kalem ile gece boyunca yapılan kontroller TOM kalem içinde toplanır ve gün bitiminde haberleşme yuvasına takılarak bilgisayara aktarılır. Sistemle birlikte verilen özel yazılım ile ayrıntılı rapor alınır ve denetim tam olarak sağlanmış olur.

Gelin işinizi şansa bırakmayın Güvenlik ihmale gelmeyen en önemli unsurdur.Voles Guard Tour Bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol Voles Guard Tour Bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemi, Kurmalı bekçi saati, Bekçi kontrol, bekçi takip, güvenlik kontrol sistemi, güvenli geçiş, pdks, parmak izi, parmakizi, kontrol noktası, fabrika güvenliği, villa güvenliği, çevre kontrol sistemi, tom sistem, akıllı kalem, aktarım yuvası , bekçi butonu, güvenli tomu, smartpen, akplus, ak plus, ptk, ptk402, ptk 402, polimek, politeknik, aves, özguard, gts, gts dokunmatik bekçi saati, tuna, bekçi devriye saati, mekanik saat, mekanik devriye saati, pipe, patrol tour control

 

 

Üye Girişi Haberler