İçeriğe Geçmek İçin Enter'a Basınız

 

 

Voles' le Maksimum Güvenlik

Voles Alarm Kontrol Merkezi

Voles Alarm Kontrol Merkezine bağlı abonelere ait panellerin 7 gün 24 saat elektronik ortamda, tam donanımlı bilgisayarlar ve profesyoneller tarafından takip edilip güvenlik çemberine alınmasıdır.

T.C. İçişleri Bakanlığının 5188 sayılı kanunun ilgili maddeleri uyarınca kurulmuş, emniyet birimleri ile koordineli çalışan, resmi makamlar tarafından sürekli denetlenebilen, T.C. içişleri bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluştur. Abonelerin bilgi ve belgelerinin gizli tutulduğu bu merkezdeki tüm çalışanlar güvenlik soruşturulmasından geçmiş olup Emniyet Müdürlüğüne gerekli bildirimleri yapılarak göreve başlamışlardır.

Voles Alarm Kontrol Merkezi, güvenlik altına almak istediğiniz, eviniz gibi küçük ölçekli projelerden işyeri, alışveriş merkezi, üretim tesislerine kadar geniz çaplı mekanlara kurulmuş güvenlik sistemlerini “7 gün/24 saat” boyunca profesyonel operatörler tarafından izleyip güvenlik çemberi içine alır.

  • Soygun ve Sabotaj Alarmı
  • Yangın Alarmı
  • Gaz kaçağı Alarmı
  • Su baskını alarmı
  • Panik ve tehdit Alarmları
  • Sağlık Alarmları

Voles Alarm Kontrol Merkezi tarafından değerlendirilmektedir ve olay yerine ilgili birim yönlendirilmektedir.

HIRSIZLIK VE SOYGUN

İşyeri veya evinize izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle alarm sistemi devreye girerek ışıklı ve sesli uyarı sirenleri çevreyi uyarır. Çıkardıkları 120 desibellik ses ile çevreyi uyaran siren sistemi, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Voles Alarm Kontrol Merkezi ulaşan sinyaller Voles Alarm Kontrol Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve polis durum rapor edilir. Böylece Voles Alarm korumasındaki bölgeye hızlı müdahale edilmesini sağlanır.

YANGIN

Güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörü ile, oluşabilecek bir yangın durumunun İstasyonuna ulaşan sinyaller Voles Alarm Kontrol Merkezine ulaşmasıyla, sizi ve itfaiyeyi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki en doğru yangın algılama sistemi sürekli kontrol edilendir. Dedektörlerdeki oluşabilecek tüm arızalar ve sistemsel hatalar alarm merkezimiz tarafından izlenmektedir. Ayrıca kontrol paneliniz üzerinde bulunan "itfaiye" butonu, sisteminizde bir ısı/duman dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Voles Alarm Kontrol Merkezi’ne yangın sinyali göndermenize olanak sağlar.

SAĞLIK ALARMI

Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan "ambulans" butonuna veya uzaktan kumandadaki “acil “ butonuna basarak Voles Alarm Kontrol Merkezi’ne sinyal gönderebilirsiniz Voles operatörleri sizi ve ambulansı arayarak, 112 ekiplerince olay yerine hızla müdahale edilmesini sağlar.

GAZ KAÇAĞI - KARBONMONOKSİT ZEHİRLENMESİ

Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı ve karbonmonoksit artışı sinyali durumunda, Voles Operatörleri sizi ve acil ekipleri arayarak, mekânınıza hızla müdehale edilmesini sağlar.

PANiK ALARMI

Mekânınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik veya tehlike durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan "Panik" butonuna basarak, durumu Voles Alarm Kontrol Merkezi’ne bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Voles Operatörleri en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.

 

Voles Alarm ve Güvenlik Sistemleri, hırsız alarm sistemleri, elektronik güvenlik, alarm sistemleri, kamera güvenlik , hırsız alarm, alarm sistemi, kamera sistemi, güvenlik firmaları, ev alarmı, ev güvenlik sistemleri, hırsız alarmları, ev alarm sistemleri, kablosuz alarm, kablosuz alarm, alarm kamera, alarm fiyatları, işyeri güvenlik sistemleri, alarm fiyat, alarm gözlem merkezi, ihbar, ikaz, güvenlik, alarm kontrol merkezi, alarm merkezi, cctv kamera, gizli kamera, gece görüşlü kamera, kablosuz kamera, dvr, dvr kayıt sistemleri, paradox alarm sistemleri, Alarm Kontrol Merkezi, Alarm Merkezi, crow alarm, güvenlik kamera, güvenlik sistemleri, soygun ihbar sistemleri, pdks, biyometrik tanıma sistemleri , ikaz, güvenlik, paradox hırsız alarmı, crow hırsız alarmı, dsc hırsız alarmı, ge hırsız alarmı hırsız alarmı, fener alarm

 

 

Üye Girişi Haberler