İçeriğe Geçmek İçin Enter'a Basınız

 

 

Voles' le Maksimum Güvenlik

Voles Alarm Kontrol Merkezine bağlı abonelere ait panellerin 7 gün 24 saat elektronik ortamda, tam donanımlı bilgisayarlar ve profesyoneller tarafından takip edilip güvenlik çemberine alınmasıdır.

T.C. İçişleri Bakanlığının 5188 sayılı kanunun ilgili maddeleri uyarınca kurulmuş, emniyet birimleri ile koordineli çalışan, resmi makamlar tarafından sürekli denetlenebilen, T.C. içişleri bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluştur. Abonelerin bilgi ve belgelerinin gizli tutulduğu bu merkezdeki tüm çalışanlar güvenlik soruşturulmasından geçmiş olup Emniyet Müdürlüğüne gerekli bildirimleri yapılarak göreve başlamışlardır.

Voles Alarm Kontrol Merkezi nasıl çalışır?

Voles Güvenlik Evinizde ve işyerinizde kurulan sistemlerle yalnızca hırsızlığa karşı bir çözüm sunmaz; aynı zamanda yangın, acil sağlık, gaz kaçağı ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsayan “5’li Koruma Paketi” hizmeti verir. Acil durumlarda, çağrı merkezine gelen sinyallerle 7 gün 24 saat çalışan Voles Alarm Kontrol Merkezi olay yerine hızlı müdahaleyi sağlar.

  • HIRSIZLIK hırsız alarmı, pronet alarm, alarm sistemi, ev alarmı Hırsızlık anında 110 desibellik ses çıkarmalarıyla caydırıcı özellik taşıyan sirenler ile aynı anda, 7 gün 24 saat çalışan Voles Alarm Kontrol Merkezi sizi ve polisi arayarak hızlı müdahale sağlar.
  • YANGIN alarm sistemi, ev alarmı, hırsız alarm, ev güvenlik ev alarm Şifre paneli üzerindeki “YANGIN” butonuna basarak, dedektörünüz olmasa bile Voles Alarm Kontrol Merkezi’ni devreye sokabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz ısı, duman dedektörü sayesinde daha proaktif bir şekilde yangın olasılığından haberdar olabilirsiniz.
  • ACİL SAĞLIK alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, ev güvenliği Acil bir sağlık durumunda, şifre panelindeki “ambulans” butonuyla Voles Alarm Kontrol Merkezi’nin bir ambulans göndermesini sağlayabilirsiniz.
  • GAZ KAÇAĞI hırsız alarm sistemleri, hırsız alarmı, ev alarmı Sisteminize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı hızla müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.
  • PANİK alarm kiralama, alarm sistemleri, kablosuz alarm, ev alarm Şifre panelindeki Panik butonu, alarmınız kurulu olmasa bile olası bir panik anınızda Voles Alarm Kontrol Merkezi’ ni devreye sokup en kısa sürede olay yerine müdehale edilmesini sağlar.

 

Voles Alarm ve Güvenlik Sistemleri, hırsız alarm sistemleri, elektronik güvenlik, alarm sistemleri, kamera güvenlik , hırsız alarm, alarm sistemi, kamera sistemi, güvenlik firmaları, ev alarmı, ev güvenlik sistemleri, hırsız alarmları, ev alarm sistemleri, kablosuz alarm, kablosuz alarm, alarm kamera, alarm fiyatları, işyeri güvenlik sistemleri, alarm fiyat, alarm gözlem merkezi, ihbar, ikaz, güvenlik, alarm kontrol merkezi, alarm merkezi, cctv kamera, gizli kamera, gece görüşlü kamera, kablosuz kamera, dvr, dvr kayıt sistemleri, paradox alarm sistemleri, Alarm Kontrol Merkezi, Alarm Merkezi, crow alarm, güvenlik kamera, güvenlik sistemleri, soygun ihbar sistemleri, pdks, biyometrik tanıma sistemleri , ikaz, güvenlik, paradox hırsız alarmı, crow hırsız alarmı, dsc hırsız alarmı, ge hırsız alarmı hırsız alarmı, fener alarm

 

 

Üye Girişi Haberler