İçeriğe Geçmek İçin Enter'a Basınız

 

 

Voles' le Maksimum Güvenlik..

Ürün Koruma

Voles, özellikle Alışveriş Merkezleri ve hipermarketlerde yaşanan kayıpları önlemek amacıyla tasarlanmış, sektördeki en üstün teknolojiye ve olanaklara sahip tek sistemdir.

Mağaza Güvenlik Sistemleri veya diğer adıyla Ürün Güvenlik Sistemleri sayesinde çalınma oranı yüksek ürünlere takılan küçük güvenlik etiketleri ürün mağazadan parası ödenmeden çıkarılmak istendiğinde kapılardaki elektronik sensörler vasıtası ile algılanıp uyarılmakta ve ciddi ekonomik kayıplar önlenmektedir.

Mağaza Güvenlik Sistemleri veya diğer adıyla Ürün Güvenlik Sistemlerinde önem gösterilmesi gereken hususlardan biri de etiketlemedir. Etiketleme kurallara uygun ve itinalı yapılan ürün güvenlik sistemlerinden alınan verim de lineer olarak artacaktır. Bu doğrultuda yapılacak etiketlemede öncelikle ürün üzerinde görünüm ve etiketin asılı kalması bakımından en iyi konum belirlenmelidir. Yani mağaza güvenlik sisteminde etiket uyarıcı olması açısından görünmeli fakat pazarlanan bir ürün olması açısından da etiketin çok ön planda olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda da mağaza güvenlik sisteminde etiketin ürün yırtılarak çıkarılma ihtimali açısından ürüne zarar verilince çalan kişi için de kullanılmaz olması muhtemel etiketleme yerini bulmak gereklidir.

Mağaza Güvenlik Sisteminde  temel prensip etiket zorla çıkarılırsa (ürün yırtılarak) ürünün çalınma olasılığı da artar, bu nedenle çalan kişinin de ürünü kullanma şansı olmasın prensibini benimsemek gerekir. Ürün güvenlik sisteminde özellikle giyim ürünlerinde dikiş yerlerine etiketleme yapmak çoğunlukla sakıncalıdır. Ürün güvenlik sisteminde ürünü çalmayı planlayan kişiler dikiş yerlerini rahatça söküp etiketi çıkarırlar. Daha sonra da dikiş yerlerinin rahatça dikilmesi ürünü eski haline gelmesine sebeptir.Aşağıda birkaç örnek ile etiketleme nasıl olmalı daha detaylı anlatılmıştır.

Etiketi ürünlerin çeşidine göre:

 • Mağaza Güvenlik Sisteminde faaliyete geçmeden önce tüm ürünlerde etiketi metal yüzeylerden uzak tutmak gerekir.Ürünün en ince ve en sağlam kısmına etiketi yerleştirmek verimi artıracaktır.
 • Örgülü ürünlerde ürün güvenlik etiketleri en belirgin ve göze çarpan yerlere
 • Kumaş giysilerde ise ürün güvenlik etiketleri görünür ve dikiş-ek yeri olmayan kısımlara
 • Pantolonların bel kısmına
 • Gömleklerin ense marka kısmına
 • Kravatlarda ürün güvenlik etiketleri  ince kısımdaki ek yerine takılabilir.
 • Kemerlerde ürün güvenlik etiketlerini tel ile etiketlemek gereklidir.
 • Ayakkabıların metal tokalarından uzak olmak kaydıyla bağcık yuvalarına

ÖZELLİKLERİ

 • Çağdaş tasarımlı, darbelere karşı dayanıklı pedestal yapısı
 • Güçlendirilmiş elektromanyetik teknoloji
 • Yanlış alarm vermeyen, en yüksek algılama oranı
 • Deaktive edilmeyen etiketlerin yanısıra deaktive edilebilen etiket çeşitleri
 • Laptop ile uzaktan kumandalı servis olanağiMağaza alarm sistemleri, Doratek,Doratec,MGM,Mağaza güvenlik merkezi,Arsis,Smart,Detay
Ürün koruma, Mağaza ürün koruma, Ürün koruma sistemi, Ürün koruma sistemleri, Ürün güvenlik, Mağaza Koruma, Mağaza güvenlik sistemleri, Mağaza ürün güvenlik, Ürün güvenlik sistemleri, Mağaza güvenlik, Sensormatic, Sensormatik, Crosspoint, Ürün Gözetleme, Doratek, Doratec, MGM, Mağaza güvenlik merkezi, Arsis, Smart, Detay

 

 

Üye Girişi Haberler

Günde 1 TL' ye Afet ve Hırsızlardan Koruyan Hırsız Alarm Sistemi Üstelik 3 Yılın Sonunda Sistemin sahibi siz olun


Voles Profesyonel Kamera Sistemleri ile evinizi veya iş yerinizi istediğiniz yerden inter net veya Cep telefonun dan izleyebilirsiniz..


Servis ve bakım hizmetlerimiz' den yararlanın sisteminiz ilk..günkü gibi çalışşın.


Voles Profesyonel Kamera Sistemlerine 499 $ başlayan fiyat larla sahip olun.

Sınırlı Sayıda Voles Profesyonel Alarm Sistemi Her şey Dahil 399TL Fırsatı Kaçırma

Voles 'le Ev veya İş yeriniz Maksimum Koruma Altında.