İçeriğe Geçmek İçin Enter'a Basınız

 

 

Voles' le Maksimum Güvenlik..

Günümüzde perakende sektörü başta olmak üzere bir çok sektörde rekabetin günden güne arttığı gözlenmektedir. Değişen piyasa koşullarında rekabet edebilmenin yolu, her sektörde, verimliliği ve dolayısıyla karlılığı arttırmaktan geçmektedir.

Verimliliği arttırabilmek için de doğruluğundan emin olduğumuz sayısal bir takım büyüklüklere ihtiyacımız vardır.

Herhangi bir işletme içerisine gün içinde gelen ziyaretçi sayısının doğru tespiti ve bu ziyaretçiler hakkında derinlemesine yapılacak bir çalışma sonucunda pazarlama çalışmalarının başarısını ölçmekten mağaza açılış kapanış saatlerinin düzenlenmesine, personel izin saatlerinin ayarlanmasından personelin çalışma günlerinin düzenlenmesine kadar bir çok konuda operasyonel ve stratejik kararlar alınması sağlanabilir.

Kişi sayma sistemleri, başlıca şu şektörlerde kullanılmaktadır.

Kişi Sayma Sistemleri'nin başlıca faydaları

  • Kişi Sayma Sistemleri, satış dönüşümü oranının iyileştirilmesi için doğru verilere ulaşılmasını sağlar.
  • Kişi Sayma Sistemleri, yapılan pazarlama faaliyetleri ve reklamların ne kadar etkili olduklarının ölçümünde kullanılır.
  • Personel planlaması konusunda kişi sayma sistemleri vasıtasıyla elde edilen verilen analiz edilerek mağazaya gelen ziyaretçiler ile ilgilenebilecek yeterli sayıda personel bulunması sağlanabilir.
  • Anlık ziyaretçi trafiğinin yanısıra, geçmişe dönük verilerin raporlanması sağlandığından, ileriye dönük yatırım planlama faaliyetlerinde de kullanılabilir.

    Kişi sayma sistemleri, karlılığınızı arttırabilmek için gerekli ölçümleri yapmanıza yardımcı olan elektronik sistemlerdir. Yüksek teknoloji barındıran sistemler sayesinde yüksek doğruluk oranı ile güvenilir sayım sonuçlarına ulaşmak ve bu sonuçlara dayanan operasyonel kararlar almak mümkün olacaktır...kii sayma, kişi sayma sistemi, kişi sayma Müşteri oint, meto, irisys, lasepeco, sick, quantaflow, optrax, actron

 

 

Üye Girişi Haberler